רהיטי יראון תוצרת הארץ​

אנחנו אוהבים להתהדר בשמות של מותגים חוצי יבשות, לרוץ מרתונים עם נייק, לצלם סלפי באייפון החדש, ולהרכיב משקפי שמש של פראדה לפני שאנחנו יוצאים לשמש הישראלית. כמה מקום, מחשבה, וכבוד אנחנו נותנים למוצרים ישראליים שמיוצרים בארצנו הקטנטונת? אנחנו שואפים לחזק את הכלכלה, לצמצם את האבטלה ולחיות בחברה שוויונית, אבל מה אנחנו עושים כדי להתקדם לשם? אחד הדברים שיכולים לסייע הוא קניית מוצרים ישראליים, ואם עד כה לא השתכנעתם, הנה כמה סיבות שבגללן חשוב לקנות כחול-לבן:

  1. מוצר ישראלי הוא לא יקר יותר – התעשייה הישראלית מייצרת מגוון רב של מוצרים, רובם מתומחרים במחיר תחרותי מול מוצר מיובא ברמת גימור דומה.
  1. מוצר ישראלי הוא לא פחות איכותי – התעשייה הישראלית כבר הוכיחה כי המוצרים המקומיים טובים ואיכותיים לפחות כמו מתחריהם המיובאים, ובמקרים רבים אף עולים עליהם.
  1. מתאימים את המוצר בשבילך – היצרן הישראלי מכיר את הצרכן הישראלי ומייצר מוצרים שמתאימים לטעם המקומי כמו טעמי גלידה מסוימים או מרקמי גבינה כמו גם מוצרים שעמידים באקלים הישראלי או מותאמים למידות השוק. כולנו יודעים שרהיטים לבית תוצרת הארץ באיכות שרק בארץ יכולים לייצר שמתאים לאקלים פה בארץ ועוד בהרכבה עצמאית.
  1. כך שומרים על הרווחים בבית – כאשר מוצר מיוצר ונרכש בישראל, כל הרווחים נשארים בישראל: המיסים, תשלומי העובדים, וגם הנתח של המדינה מהרווח גדל.
  1. כחול לבן הוא גם ירוק – ייצור ישראלי טוב לאיכות הסביבה שלנו. כאשר אין צורך לייבא באוניות ומטוסים, נוצר חיסכון בשינוע והובלות והפחתה בזיהום הסביבה.

רהיטי יראון תוצרת הארץ